X

Lukaku postao predmet ismijavanja na društvenim mrežama. Prvo je spriječio gol pa promašio zicer

Fudbaleri Intera nisu uspjeli doći do titule prvaka Evrope nakon što su u velikom finalu poraženi od Manchester Cityja sa 1:0.

Gol odluke postigao je Rodri u 68. minuti, a jedan od tragičara u redovima Intera je i Belgijanac Romelu Lukaku.

Lukaku je ušao u igru umjesto Edina Džeke a najprije spriječio pogodak Intera jer ga je lopta pogodila u nogu nakon udarca Dimarca.

Ubrzo je uslijedio novi promašaj. Nakon centaršuta Gosensa Lukaku je šutirao golavom sa pet metara, ali je njegov udarac zaustavio Ederson.

Pogledajte VIDEO

Njegov nastup mnoge je podsjetio na utakmicu Svjetskog prvenstva kada se napadač Belgije propisno ispromašivao u duelu protiv Hrvatske kada je nekoliko puta promašio prazan gol.

Nakon njegovih promašaja uslijedio je niz mimova na društvenim mrežama. Neke od najzanimljivijih pogledajte u nastavku.

Categories: Sport