X

(VIDEO) Đoković opsovao u finalu Australian Opena: Je*** li vam mamu u p**** svima

Novak Đoković deseti je put u karijeri pobjednik Australian Opena. On je pobijedio Stefanosa Tsitsipasa 6:3, 7:6 (4), 7:6 (5) i tako izjednačio rekord Rafaela Nadala od 22 osvojena Grand Slam turnira.

Đoković je u sedmom gemu drugog seta, koji je Tsitsipas dobio na svom servisu, najprije nešto poviknuo prema svojem treneru i bivšem hrvatskom teniseru Goranu Ivaniševiću.

Potom je u dramatičnom desetom gemu, u kojem je Tsitsipas imao prvu break-loptu, ujedno set-loptu, potpuno poludio. Đoković je spasio tu break-loptu i na kraju izjednačio na 5:5, a zatim burno reagirao prema publici, koja ga je, čini se, naljutila te je psovao. Jednu od Đokovićevih reakcija možete vidjeti u videu.

Australska publika dosta je glasna između poena i servisa u finalu prvog ovosezonskog Grand Slama. U drugom setu su hukali Đokoviću jer mu je, smatrali su, predugo trebalo da servira.

On je također u jednom trenutku rekao opsovao majku svima. Nije, naravno, jasno kome je ta psovka upućena.

Categories: NEMA DALJE Sport