Novi Dani
Bolji DANI Sport

Navijači turskog Fenerbahčea istakli zastavu Jugoslavije zbog Livakovića, Tadića, Džeke i Zajca. Kapiten BiH se odužio i postigao hat-trick

U prvih 11 turskog Fenerbahčea nalaze se golman Hrvatske Dominik Livakovic te Edin Džeko i Dušan Tadić, kapetani Bosne i Hercegovine, odnosno Srbije.

U kadru Fenerbahčea je i Slovenac v, a od ranije je poznato kako se Livaković odmah sprijateljio sa spomenutom trojicom.

Livaković vratio se u prvi sastav Fenerbahčea nakon što preko tjedna nije igrao u Europa ligi zbog lakše ozljede. Fener u desetom kolu turskog prvenstva gostuje kod Pendikspora i vodi 1:0 autogolom Canpolata iz 30. minute.

VIDEO

Uoči utakmice kod Pendikspora jedan od navijača Fenera objesio je zastavu Jugoslavije, koja se nalazi odmah iznad transparenta posvećenog klubu.

Na taj je način odlučio pružiti podršku Livakoviću, Džeki, Tadiću i Zajcu. Džeko se oduzio navijačima postigavši tri pogotka u 65. zatim 77. i 87. minutu susreta.

Fenerbahče nakon prvih devet kola ima maksimalan učinak.